Bateria - mieszacz Duomo Luce DS 822 na 1 obieg wody do obsługi pojedyńczej wylewki / słuchawki prysznicowej / deszczownicy itp

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Duomo
Kod produktu: DS 822
Odbiór osobisty: Salon Warszawa

Opis

Bateria - mieszacz Duomo Luce DS 822 na 1 obieg wody do obsługi pojedynczej wylewki / słuchawki prysznicowej / deszczownicy itp. 
 

 
 
 
 
Mieszacz Duomo Luce DS 822 jest przeznaczony do regulacji temperatury oraz ciśnienia strumienia wody pojedynczego elementu zestawu prysznicowego lub umywalkowego, czyli kiedy na brzegu wanny, na umywalce lub na ścianie zamontowana ma być jedynie jedna, pojedyncza wylewka wannowa / umywalkowa, słuchawka prysznicowa lub deszczownica.  

Mieszacz jest wyposażony w dwa wejścia -  na ciepłą i zimną wodę, oraz jedno wyjście na wodę zmieszaną oraz dwa elastyczne wężyki z metalowym oplotem oznaczone odpowiednio na czerwono i niebiesko.  Regulacja temperatury oraz siły strumienia wody dokonywana jest za pomocą gałki regulacyjnej znajdującej się w górnej części mieszacza.

Mieszacz   Duomo Luce DS 822  wyposaż ony jest w wysokiej klasy zawory ceramiczne hiszpańskiej firmy Sedal z gwarancją szczelności przy 15 0 000 cyklach otwarcia i zamknięcia wody.

Elementy metalowe wykonane są z mosiądzu, wypolerowanego na błysk i pokrytego galwanicznie potrójną warstwą lustrzanego chromu. Jakość wykonania mieszacza jest perfekcyjna. Jest on kompletny i gotowy do montażu.

Mieszacz standardowo montowany jest w pozycji pionowej, na przykład na brzegu wanny lub na umywalce, w sytuacji kiedy jest on używany do obsługi wylewek wannowych lub umywalkowych, przykładowo takich jak te pokazane poniżej wylewki LED : 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przy montażu mieszacza w pozycji pionowej na umywalce lub brzegu wanny , zastępuje gałki ciepłej i zimnej wody stosowane w trzypunktowych bateriach, takich jak ta poniżej : 
 
 
 
 
 
W przypadku odpowiednio głębokiego wkucia się w ścianę, możliwy jest również montaż mieszacza w pozycji poziomej na ścianie. Wtedy może on obsługiwać deszczownicę, słuchawkę prysznicową lub bidetową, ale również wylewki wannowe lub umywalkowe montowane prostopadle na ścianie, takie jak np. te modele :
 
 
 
 
 
 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl